Zürih’i ve Lezzetlerini Keşfedin

Zürih’i ve Lezzetlerini Keşfedin

Bir Gürmenin Gözünden Zürih’i Keşfedin

Zürih’i ve Lezzetlerini Keşfedin başlıklı yazımız damak zevki ve gezi notu birarada arayanlar için biçilmiş kaftan diyebilirim. Gezginlerimiz Mayıs 2014’te gerçekleştirdiği gezisinin ardından deneyimlerini Kangurular isimli sitede “Zürih Gezisi” başlığı altından bizimle paylaşıyor.

Otel, Yemek ve Şehir

Gezi yazısında otele, yemeğe ve şehirlere dair detaylar mevcut olup, fiyatlar hakkında herhangi bir bilgi paylaşmamışlar. Yazıda fotoğraflar mevcut olup, akıcı bir dille kaleme alınmış.

Gezginlerimiz Zürih’in en işlek caddesinde soluğu almışlar. Cadde üzerinden bulunan meşhur bir dondurmacıya ve ardından çikolata severler için başka bir mekanı uğramışlar. Şehri turladıktan sonra kaybettikleri enerjilerini geri almak için ünlü bir çikolata pastanesinde mola vermişler.

Akşam yemeği popüler bir restoran tercih etmişler. Daha önceden online rezervasyon yapmanın faydasını bizimle paylaşmışlar. Akşam menüsünün detaylarını gene yazıda bulabiliyoruz.

İkinci gün Luzern’i ziyaret eden gezginler, şehri bizlere daha yakından tanıtıyorlar. Ardından, akşam yemeği için tercih ettikleri restoran ve menünün detaylarına değiniyorlar. Üçüncü gün de Uetliberg’e çıkıyorlar ve bizimle gözlemlerini paylaşıyorlar. Yazılarının sonunda “Yapmanızı Tavsiye Ederiz” bölümüne yer veriyorlar.

Gezi Yazısını Okumak İçin Tıklayın

 

Gezgin Yazar

Size gezi yazılarını tek bir adreste sunabilmek için durmadan okuyan ve yazan, şahsına munhasir bir yazar...

Son Yazdıkları: Gezgin Yazar (Yazıların Tümü)

0 Yorum

Yazı hakkında yorum yapmak ister miydiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

İletişim Formu

Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Kısa süre içerisinde geri dönüş yapıyor olacağız.

Gönderildi
Copyright © 2015 l Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Log in with your credentials

Forgot your details?