Site Kullanım Şartları ve Gizlilik Bildirimi

Ziyaretçilerimizin dikkatine,

www.gezginlerinnotlari.com sitesi, bloglarda ve sitelerde gezi yazıları hakkında paylaşılan yazıların özetlerini yayınlamak amacı ile kurulmuş , gezi ve seyahatler hakkında tavsiyeler içeren bir web sitesidir. Sitemize girdiğiniz andan itibaren, işbu Kullanıcı Sözleşme’sinin bütün şartlarını, eksiksiz bir şekilde kabul etmiş sayılırsınız. Bu Sözleşme’nin bütün maddeleri, bütün kullanıcıları bağlayıcıdır.

Bu siteye ait içerikler (resim, yazı vb.) izinsiz kopyalanamaz ve kaynak gösterilmeksizin hiç bir koşulda yayınlanamaz. www.gezginlerinnotlari.com adresine ait içerikler (resim, yazı vb.) iznimiz olmadan ticari amaçla kullanılamaz. İzin için İletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.

Sitemizde bulunan içeriklerin (resim, yazı video vb.) doğruluğu ve kesinliği garanti edilmez. Ayrıca, www.gezginlerinnotlari.com adresinde yayınlanan içeriklerin bazıları güncelliğini kaybetmiş olabilir, bundan dolayı meydana gelebilecek sorunlardan, www.gezginlerinnotlari.com sorumlu değildir.

www.gezginlerinnotlari.com adresinden, farklı sitelere yönlendirilen linklerden ve bu link verilen sitelerin içeriklerinden www.gezginlerinnotlari.com sorumlu değildir. Sitemizdeki içeriklerden dolayı meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zarardan www.gezginlerinnotlari.com sorumlu değildir. Bu siteye yapılan yorumlardan, yorumu yazan kişiler sorumludur,

www.gezginlerinnotlari.com ”Site Kullanım Şartları ve Sorumluluk Reddi” sayfasını her zaman, önceden haber vermeden güncelleme veya değiştirme hakkına sahiptir.

www.gezginlerinnotlari.com üyelerinin özel bilgilerinin gizliliğinden sorumludur. Gezginlerinnotlari.com’un e-bültenine üye olanların bilgileri üçüncü kişi ya da kişilere satılamaz, verilemez.

www.gezginlerinnotlari.com adresinin herhangi bir sayfasına girdiğiniz takdirde, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılırsınız.

 

Saygılarımızla,

Gezginlerinnotlari.com

İletişim Formu

Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Kısa süre içerisinde geri dönüş yapıyor olacağız.

Gönderildi
Copyright © 2015 l Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Log in with your credentials

Forgot your details?