Phuket Gezi Rehberiniz

tayland phuket gezi rehberiniz 532x299

Bu Yazıyı Okumadan Phuket Gezinizi Planlamayın!

Phuket Gezi Rehberiniz başlıklı yazı özetimizde ulaşımdan ücretlere, konaklamadan gezilecek yerlere varıncaya kadar ihtiyaç duyacağınız tüm bilgileri bulabileceksiniz. Yazı özetimizin kaynağı Gezmem Lazım isimli sitede Nisan 2015’te yayınlanan “Phuket’in Hakkını Verdik” başlıklı yazı. Gezginimize detaylı ve bilgilendirici yazısı için teşekkür ederim.

Phuket Gezisi Başlasın

Gezginimiz, yazısına çok içten bir giriş yaptıktan sonra Phuket’e hangi ay gitmemiz gerektiğini açıklıyor.

Phuket’e Ulaşım

Phuket Gezi Rehberiniz ‘de ilk sırada ulaşım var ☺ Turla seyahat etmiyorsanız, en büyük sorunlardan biri uygun fiyata uçak bileti bulmak oluyor. Bu noktada gezginimiz bizim için son derece faydalı bilgileri ardı ardına sıralıyor ve hayatımızı kurtarıyor. Bitti mi? Tabii ki hayır, Phuket’e geldiniz, peki havaalanından otele nasıl ulaşacaksınız? Bu noktada gezginimiz, çok yararlı bilgileri ve önemli ipuçlarını bizimle paylaşıyor. Yazıda taksilerin ve minibüslerin ücretlerine de yer verilmiş. Bu sayede ulaşım için harcamanız gereken bütçeyi kolay bir şekilde çıkarabiliyorsunuz.

Phuket’te Otel Seçimi

Gezginimiz nereye yakın bir otel seçmemiz gerektiğinden tutunda otel isimlerinden ve otel ile ilgili gözlemlerine varıncaya değin pek çok faydalı bilgiyi bizlerle paylaşmış. Bütçe çıkaracakların dikkatine! Yazar konakladıkları otelin ücretini de açıklamış ☺

Phuket’te Görülecek Yerler

Phuket Gezi Rehberiniz de sıra geldi gezilecek yerlere. Gezginimizin gerçekten Phuket’in hakkını vererek dolaştıklarını bu bölümün sonunda anlıyorsunuz. Patong Beach’ten Phi Phi İsland’a ve May Bay’a kadar neredeyse ayak basılmadık yer bırakmamışlar. Gezilen yerleri burada paylaşmıyorum ki, yazıyı okurken biraz heyecanlanın diye ☺ Yazar cennetin fotoğraflarını da ölümsüzleştirerek, bizlerle paylaşmış. Gezilecek yerlere dair ipuçlarını ve tur ücretlerini araştıranlar için kaynak olacak bir yazı, demedi demeyin.

Phuket’e gelinir de masaj yaptırılmaz mı? Gezginimizde öyle demiş ve Thai aroma masajı yaptırmış. Gördüğünüz üzere Phuket Gezi Rehberiniz ‘de yok yok

Phuket’te Yeme İçme

Phuket Gezi Rehberiniz bu konu hakkında da size doyurucu bir içerik sağlıyor. Gezginimiz yaptıkları harcamadan tutunda, restoran isimleri ve yemek menülerine kadar her şeyi bizlerle paylaşmış. Bir gezi yazısı için daha ne olsun diyor insan ☺

Yazıda bulabileceğiniz diğer başlıklar ise “Phuket’te Alışveriş“, “Phuket’ten ne hediye alınır?“, “Ne kadar paraya ihtiyacınız var?” ve son olarakta “Balayı için Phuket’e gelinir mi?

Phuket Gezi Rehberiniz için gerekli tüm bilgileri bulabileceğiniz enfes bir yazı. 2015 yılında kaleme alınması da ayrıca önemli. Phuket’e dair okunacak gezi yazıları arasında ilk sırayı fazlasıyla hak ediyor diyebilirim.

Gezi Yazısını Okumak İçin Tıklayın

Gezgin Yazar

Size gezi yazılarını tek bir adreste sunabilmek için durmadan okuyan ve yazan, şahsına munhasir bir yazar...

Son Yazdıkları: Gezgin Yazar (Yazıların Tümü)

0 Yorum

Yazı hakkında yorum yapmak ister miydiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

İletişim Formu

Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Kısa süre içerisinde geri dönüş yapıyor olacağız.

Gönderildi
Copyright © 2015 l Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Log in with your credentials

Forgot your details?