New York Seyahati

New York Seyahati 532x299

A’dan Z’ye New York Seyahati

New York Seyahati veya geziniz için A’dan Z’ye gerekli tüm bilgileri bu blog yazısında bulabilirsiniz. Gezginimiz New York’ta hem iki yıl yaşamış olmasıyla hem de New York’u ziyaret etmesiyle edindiği eşsiz deneyimleri blog yazısında bizlerle paylaşıyor.

2013 yılında kaleme alınan yazıda New York seyahati veya gezinizde gerekli olabilecek restoranlar, kafeler, müzeler ve daha fazlasına yer verilmiş. Gezi yazısı, New York seyahati esnasında “ne yerim ne içerim veya hangi mekana giderim” gibi düşüncelerden sizi hemen girişte kurtarıyor. Gezginimiz, restoran adlarını, yemek ve içecek önerilerini, fotoğraflarını ve mekanların internet site adreslerini yazısında bizimle paylaşıyor.

Restoranlardan sonra sıra brunch yapabileceğiniz yerlere, pastanelere ve kafelere geliyor. Birbirinden lezzetli yiyeceklerin fotoğraflarını paylaşmasının yanı sıra kafelere dair püf noktalarına da yer vermiş.

Yazının ikinci bölümü ise; barlar, kulüpler, alışveriş ve gezilecek yerlere dair bilgiler içermekte. New York seyahati esnasında eğlenmek istiyorum diyorsanız, barlar ve kulüplere dair bilgilendirici içeriğin yanı sıra gezginin görüşlerini de okumanızı tavsiye ederim.

Barlar ve kulüpler ile ilgili yazıdan sonra müze, sanat ve görülecek yerlere sıra geliyor. Gezginimiz, ayrıca müzikallere de yazısında yer vermiş. Son olarakta alışveriş severler için pek çok önemli mekanları bizimle paylaşıyor. İndirimli ürünleri veya ikinci el ürünleri nerelerde bulabileceğimizin bilgisine de yazısında değinmiş. Kısacası New York seyahati esnasında ihtiyacınız olan tüm bilgileri (ulaşım hariç) hepsini bizimle paylaşmış. Şimdi gelin başlıklara kısaca bir göz atalım.

New York’taki Restoranlar
New York’taki Brunch, Kafe, Pastane
New York’taki Kulüpler ve Barlar
New York’taki Müze ve Sanat Mekanları
New York’ta Gezilecek Görülecek Yerler
New York’ta Alışveriş

Gezi Yazısının Birinci Bölümünü Okumak İçin Tıklayın
Gezi Yazısının İkinci Bölümünü Okumak İçin Tıklayın

New York’a dair daha fazla gezi notu okumak için New York Gezi Notları veya New York Gezi Yazıları başlığına bakabilirsiniz.

Gezgin Yazar

Size gezi yazılarını tek bir adreste sunabilmek için durmadan okuyan ve yazan, şahsına munhasir bir yazar...

Son Yazdıkları: Gezgin Yazar (Yazıların Tümü)

0 Yorum

Yazı hakkında yorum yapmak ister miydiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

İletişim Formu

Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Kısa süre içerisinde geri dönüş yapıyor olacağız.

Gönderildi
Copyright © 2015 l Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Log in with your credentials

Forgot your details?