Hakkımızda

Gezginlerin Notları sitesinin kurulma fikri “Murat Salman“’ın bir yurtdışı gezisi öncesi az zamanda çok bilgiye ulaşma ihtiyacının bir sonucu olarak ortaya çıktı.

İnternette çok fazla gezi içeriğinin olması, yayınlanma tarihlerinin farklı olması, Google arama sonuçlarından farklı sıralarda çıkmaları doğru bilgiye az zamanda ulaşmak isteyenler için de oldukça zor. Bu açığı kapatmak adına harekete geçtik ve mevcuttaki gezi yazılarını özetleyerek sitemizde yer vermeye başladık.

Bunu yaparken kendi kalemimize başvuruyoruz. Sizler adına sanki o şehri keşfedecekmiş gibi düşünerek araştırma yapıyoruz. İhtiyaç duyabileceğiniz her türlü bilgiyi paylaşmaya çabalıyoruz. Ayrıca internet sitesi olup, kendi gezi yazılarının özetlerini yayınlamak isteyen herkese kapımız açık olduğu gibi kendi sitelerini yapmaları konusunda da yardıma hazırız.

Gezginlerin notları olarak misyonumuz, seyahatlarınız öncesinde ilk ziyaret edeceğiniz internet sitesi olmak. Vizyonumuz ise, aradığınız her bilgiye en kolay şekilde ulaşmanızı sağlamak.

İletişim Formu

Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Kısa süre içerisinde geri dönüş yapıyor olacağız.

Gönderildi
Copyright © 2015 l Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Log in with your credentials

Forgot your details?