Como Gölünü Gezelim

Como Gölünü Gezelim 532x299

Milano’ya Gelip Como’yu Görmeden Dönmek Yok

Como Gölünü Gezelim başlıklı gezi yazısı özetimizde sizleri eğlenceli bir yazının beklediğini söyleyebilirim. Ayrıca bütçe çıkarmak isteyenler için de güzel bir kaynak. Gezginimiz, sevgilisiyle beraber çıktığı yolculuğun detaylarını Mart 2015’te Seyyah Çift Yollarda isimli blogunda “Milano Como Gölü Seyahati” başlığı altında yayınlamış.

Como’ya Ulaşım

Havaalanından merkeze ulaşım için otobüsü tercih eden gezginimiz, otobüs ücretinin ve ne kadar sürede gittiklerinin bilgisine yazısında yer vermiş. Milano’ya vardıktan sonra Como’ya trenle nasıl ulaşabileceğimizi detaylı bir şekilde anlatmış. Bunlara ek olarak, ipuçlarına da yazısında değiniyor. Böylelikle Como Gölünü Gezelim yazısının ulaşım başlığını burada noktalıyoruz.

Como’da Nerede Kalınır?

Gezginimiz konaklama için hangi siteyi incelediğini, kaldıkları otelin ismini, ücretini ve daha fazlasını bizimle paylaşmış. Yazarımız göl manzaralı odasına yerleştikten sonra kendini dışarı atar ve macera başlar ☺

Como Gölünü Gezelim Keşfedelim

Gezginimiz, yorgunlunğuna rağmen Como’yu keşfe çıkar. Ayaklarında derman kalmayınca otelin yolunu tutar. Ertesi gün ise, geri döneceklerinden Como’yu otobüs ile keşfe çıkarlar. Merak etmeyin, yazar otobüs yolculuğunun ne kadar sürdüğünü ve ücretini yazısında belirtiyor. Yazar gezi esnasında bir rahiple karşılaşır ve gezi planı değişir diyerek, sizi meraklandırayım ☺

Bol fotoğraf çekip ve alışveriş yaptıktan sonra fenikülerle Como’ya tepeden bakan Brunate ulaşır. Gezginimiz daha sonra Milano yolları taştan diyerek, geri dönüş yollunu tutar.

Yazarımız her ne kadar burayı tam anlamıyla gezmek için 2 gün ayrılması gerektiğini belirtse de bence 3 gün olsa daha güzel olur ☺ Geldik Como Gölünü Gezelim yazımızın sonuna.

Como’dan Sonra Sıra Geldi Milano’ya!

Yazarımız Como’yu keşfettikten sonra Milano’ya geçer. Milano’da da fazla kalmaz. Az sürede keşfetmeye çalışmalarına rağmen yine çok önemli bilgileri bizimle paylaşır.

Kısacası hem Milano hem Como’yu bir arada gezmek isteyenlerin okuması gereken bir yazı diyebillirim. Bu sefer son kez Como Gölünü Gezelim yazımızın sonuna geldik ☺ Başka bir yazı da görüşmek üzereee…

Gezi Yazısını Okumak İçin Tıklayın

Gezgin Yazar

Size gezi yazılarını tek bir adreste sunabilmek için durmadan okuyan ve yazan, şahsına munhasir bir yazar...

Son Yazdıkları: Gezgin Yazar (Yazıların Tümü)

0 Yorum

Yazı hakkında yorum yapmak ister miydiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

İletişim Formu

Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Kısa süre içerisinde geri dönüş yapıyor olacağız.

Gönderildi
Copyright © 2015 l Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Log in with your credentials

Forgot your details?